background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Найдешевший автомобіль вже в Україні

В Україну для сертифікації привезли найдешевші в світі автомобілі індійської марки Bajaj. Формально Bajaj Qute – навіть не автомобіль, а квадроцикл з закритим кузовом і чотирма місцями. Ці особливості дозволяють йому вписуватися в чинні норми щодо екології і вийти на ринок за ціною нижче або близько $4000. Зазначимо, що при старті продажів в Індії модель по акції коштувала $2000. Довжина Qute – 2752 мм, ширина – 1312 мм, висота – 1650 мм, машина оснащена одноциліндровим бензиновим мотором потужністю 13,5 к.с. Максимальна швидкість – 70 км/год. Маса – 399 кг. Витрата пального – приблизно 3 л/100 км. Коробкою передач служить п’ятиступінчаста “секвенталка”. Є у Bajaj Qute і багажник на 44 л. Qute обладнаний замками дверей, ременями безпеки пасажирів і водія. Кузов – сталевий монокок. Кондиціонера нема, тільки вентилятор.

Імпортер вважає, що Bajaj Qute сподобається як комерційний автомобіль для доставки дрібних товарів і кур’єрських служб.

В Україну для сертифікації привезли найдешевші в світі автомобілі індійської марки Bajaj, повідомляє AUTO-Consulting.

Формально Bajaj Qute – навіть не автомобіль, а квадроцикл з закритим кузовом і чотирма місцями. Ці особливості дозволяють йому вписуватися в чинні норми щодо екології і вийти на ринок за ціною нижче або близько $4000. Зазначимо, що при старті продажів в Індії модель по акції коштувала $2000.

Довжина Qute – 2752 мм, ширина – 1312 мм, висота – 1650 мм, машина оснащена одноциліндровим бензиновим мотором потужністю 13,5 к.с. Максимальна швидкість – 70 км/год. Маса – 399 кг. Витрата пального – приблизно 3 л/100 км. Коробкою передач служить п’ятиступінчаста “секвенталка”.

Є у Bajaj Qute і багажник на 44 л. Qute обладнаний замками дверей, ременями безпеки пасажирів і водія. Кузов – сталевий монокок. Кондиціонера нема, тільки вентилятор.

Імпортер вважає, що Bajaj Qute сподобається як комерційний автомобіль для доставки дрібних товарів і кур’єрських служб.

2019  AGROSENS GROUP