background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Аграріям час подбати про перший крок до отримання рекордних врожаїв

Експерт аграрного ринку Олександр Мигловець розповів про актуальні можливості для аграріїв Черкащини своєчасно подбати про отримання достойних врожаїв.  

- Захист майбутнього врожаю зернових колосових розпочинається до моменту, коли насінина потрапить у ґрунт, - констатує Олександр Мигловець. - Вирощування високоякісного зерна в Україні із використанням потенційної продуктивності сучасних сортів зернових культур залежить від низки факторів, серед яких вагому роль відіграє своєчасний та надійний захист насіння  від комплексу хвороб та шкідників. Слід зауважити, що в останні роки розповсюдженими хворобами є фузаріозні та гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, ,  пліснявіння насіння, на етапах вегетативного періоду сажкові хвороби, септоріоз, піренофороз та борошниста роса в усіх грунтово-кліматичних зонах України.

Основою прогресивного інтегрованого захисту культур від хвороб є раціональні системи землеробства, що включають застосування високоефективних протруйників, зокрема новітніх діючих речовин широкого спектру захисної дії (наприклад, Рекорд Квадро або Рестлер Тріо). Поясню особливості підходу до вибору протруйника на прикладі останнього препарату: одна із діючих речовин його має контактну дію із тривалою активністю, що поглинається насінням обмежено та повільно переміщується у сходах. Друга складова - системної дії з протигрибковою активністю, третя здатна неглибоко проникати всередину насіння, дезинфікуючи зерно від грибів, що вкорінюються в сім’яні покриви і алейроновий шар. В сукупності, розроблений національний протруйник забезпечує повноцінний захист від патогенів, що поширюються як у ґрунті, насінням, рослинними рештками так і повітрям. Препарат дозволяє зменшити кількість обробок проти хвороб у період вегетації зернових колосових культур. Тож я завжди рекомендую нашим господарствам застосування саме широкоспектрових протруйників, що дозволяють заощадити і час, і зусилля, і кошти.

2019  AGROSENS GROUP