background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Як уникнути осінньої депресії?

Геніальні за доступністю і простотою поради дає черкаський лікар Віталій Розін. "Осінь – типовий період загострення для людей, схильних до депресій. Проте, якщо навіть ця схильність генетично не запрограмована, із настанням осені більшість людей все одно переживає погіршення настрою. Чому? Передовсім, тому, що ми – «діти сонця», а з настанням осені кількість сонячного світла значно зменшується. День стає коротший, коли ми прокидаємося – то ще темно, коли повертаємося додому – то уже темно. Крім зменшення кількості світла, восени людина починає отримувати і значно менше вітамінів, – констатує Віталій Віталійович. – Людський організм не має здатностей накопчувати вітаміни – і у цей перехідний сезон  вживання вітамінів, а особливо – групи В – є вкрай актуальним".

Із настанням холодів змінюється обмін речовин: він уповільнюється – ми стаємо більш в’ялими, більше спимо. Іде накопичення енергії до холодів – організм відкладає жирові запаси, енергетичний тонус знижується, і це теж сприяє депресивному настрою.

У цьому випадку, корисною буде вітамінізація організму: хороші полівітаміни упродовж місяця від початку осіннього сезону. Недорогий  і доступний кожному засіб стимулювати імунну систему організму – бурштинова кислота, що підвищує загальний тонус організму, допомагає йому підлаштуватися до нових умов і уберігає від типових осінніх застуд. Достатньо буде місяця-півтора прийому, який можна почати просто зараз.

Дуже важливо, аби кімната, де ми перебуваємо найбільше часу, була правильно освітлена. Яскраво і саме у теплому жовтому спектрі, а не холодному білому. Краще обирати LED-лампи із позначкою WARM. Для однієї кімнати достатньо усього пари  лампочок потужністю у 15W, аби забезпечити і удома, і на роботі затишну теплу атмосферу, у якій можна «перебути» осінь і зиму максимально комфортно.

2020  AGROSENS GROUP