background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Аграрний комітет у закритому режимі повторно розглядає поправки до законопроєкту про ринок землі

30 січня парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики повторно почав розглядати 4018 правок до законопроекту про ринок землі, хоча в порядку денному значився розгляд іншого питання. Засідання комітету відбувається в закритому режимі, депутати не знають, скільки воно триватиме. Попередньо відомо, що члени комітету і по одному представнику кожної парламентської фракції мають намір три дні розглядати правки в режимі одна хвилина на представлення тексту, потім – голосування. Сьогодні планується розглянути правки “Європейської солідарності”, “Голосу” і “Батьківщини”. 31 січня комітет розпочне розгляд правок ОПЗЖ, їх понад три тисячі. Зазначимо, що навіть якщо народні депутати чітко дотримуватимуться ухваленого регламенту розгляду правок, на це знадобиться 67 годин або більше семи робочих днів.

Нагадаємо, в аграрному комітеті презентували остаточну версію законопроекту про ринок землі. Зокрема, в підсумковій версії йдеться про те, що учасниками ринку можуть бути тільки фізичні особи – громадяни України, юридичні особи, які засновані громадянами України, держава і місцева громада.

Також Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розгляне в другому читанні законопроект про ринок землі на наступній сесії, яка розпочнеться 4 лютого.

2020  AGROSENS GROUP