background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Друзі з Німеччини

Нещодавно Городищину відвідали давні друзі з Німеччини. Вантажівкою і бусом з причіпами вони привезли понад 5 тонн гуманітарної допомоги. Це медичні матеріали, дитячі візочки, велосипеди, три пральні машини, одяг, іграшки та інше. Поїздка була непростою, довгою і виснажливою. Тож до Городища дісталися 15 липня. Доброчинна місія німецьких друзів складалася з 11 осіб. Групу очолював представник товариства Червоного Хреста в місті Ульзен Йорк Бойкер.

 

Вже довгих 11 років Німецький Червоний Хрест у співпраці з Городищем. У складі місії також був представник Німецько-Українського товариства в графстві Бентхайм Альберт Цеггер. Проте, гуманітарна допомога – це як додаток до давніх дружніх німецько-українських стосунків, які склалися ще у 1990-х роках. Альберт Цеггер з приємністю згадує дружбу з колишнім німецьким депутатом Яном Остергетелом, який був засновником Українсько-Німецького товариства. До речі, пан Альберт Цеггер вже понад 25 років розвиває співпрацю з Городищиною, безліч разів тут бував, організовував прийом українських делегацій. Перебуваючи на нашій українській землі, почесні гості побували на екскурсії в місті Києві, Корсунь-Шевченківському, Чигиринщині.

Дитячі садочки «Зірочка» та «Веселка» міста Городище отримали подарунки: одяг, іграшки, коляски. Та найбільш вагомий – телевізор, який отримав дитячий садочок «Веселка». Звичайно, німці хотіли б весь привезений вантаж особисто передати потребуючим громадянам. Але через недосконалість певних норм українського законодавства, роздали тільки те, що змогли оформити на кордоні як особистий вантаж. А решта привезеного нині зберігається на складі, допоки триває непроста процедура розмитнення. А потім через районне товариство Червоного Хреста та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді гуманітарний вантаж обов’язково буде переданий тим, для кого і був привезений.

Німці перебували на Городищині 8 днів. Увесь цей час поряд з гостями опікувався координатор програм Німецько-Українського товариства Олександр Щепак та місцевий підприємець Олександр Мусієнко, який свого часу був учасником програми практикантів, а наразі зацікавлений у гуманітарних зв’язках з Німеччиною. Керівники міста і району сердечно подякували за багаторічну підтримку Городищини.

2018  AGROSENS GROUP