background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Жителі Митниці потерпають від невивезеного сміття

У давнину на гарматах карбувався напис: «Останній доказ королів». На щастя, доведені до відчаю жителі Черкас ще не беруться за зброю. Як за останню соломинку надії вони хапаються за газету. Звертаються до журналістів, коли всі інші спроби бути почутими виявилися марними. Нинішній біль душі надійшов від жителів Митниці. Люди повідомляють, що вже більше місяця не прибираються узвози на Митницю. І взагалі мікрорайон місцями дуже засмічений. Зверталися на сайт міської ради – відповіді немає. дзвонили по телефону – відповіли, що щось з тендерами. До міського голови писали в Месендж, але він так і не відповів.

Громадяни надіслали фото, зроблені увечері 9 вересня. Це спуск Богдана Хмельницького біля Дружби народів, вул Гагаріна напроти загальноосвітньої школи №34, Смілянський узвіз, спуск від РАГСу по сходах… Це просто сміттєвий жах! Люди через газету намагаються достукатися до міськради.

Видатний український поет Олександр Олесь колись писав:

Я ніколи не був шантажистом,

Паразитом, хвальком, брехуном,

Ні старим, ні малим журналістом,

Що роздовбує смітник пером.

Звичайно, журналісти воліли б за краще писати про святкові заходи і радісні події. Але для цього комунальні служби мусять просто виконувати свої основні функції – вчасно прибирати сміття. Наразі ж доводиться бути «підсилюючами», щоб міські очільники почули голос народу. Міський голова Анатолій Бондаренко та секретар міськради Сергій Радуцький, члени виконкому та депутати міськради часто виступають у соцмережах з актуальними повідомленнями. Тож черкащани сподіваються нарешті почути і про наведений лад на багатостраждальній Митниці. 

2018  AGROSENS GROUP