background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Про нас

Компанія АГРОСЕНС ГРУП була створена 24 грудня 2014 року. Робимо усе можливе, щоб аграрії прагнули вирощувати якомога більші врожаї, щоб переробники мали стимул виготовляти продукцію тільки високої якості, щоб українські споживачі купували вітчизняні продукти харчування, тому що вони найкращі. Відтак ми закуповуємо збіжжя, спільно з нашими діловими партнерами займаємося виготовляємо боршно, макаронні вироби, крупи та багато іншого. Усе прекрасної якості, в зручній упаковці постачається у торгівельну мережу.

ФОП Скрипник Сергій Михайлович та ТМ "Агросенс Груп", з 08 жовтня 2015 року є асоційованим членом Асоціації Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна" та учасником всесвітньої системи нумерації GS1, та відповідно до виданий Свідоцтв, присвоєний глобальний номер товарної позиції у всесвітній асоціації GS1 (структури GTIN-13) на макаронні вироби ТМ "Агросенс Груп".

Стратегічне завдання компанії "Агросенс Груп" - розвиток вітчизняної аграрної галузі. Щоб люди займалися сільським господарством не через безвихідь, а тому що це благородна справа і прибутковий бізнес. Прагнемо підняти престижність хліборобської професії. Тому надзвичайно актуальним залишається наш девіз: "Віримо в себе! Віримо в Україну!" Наші головні перемоги ще попереду!

Порівняно за короткий час ми знайшли своє місце в аграрному бізнесі, здобули хорошу репутацію, маємо надійних партнерів. Але зупинятися на досягнутому не збираємося! Попереду ще дуже багато вершин, які необхідно підкорити. В сьогоденні потрібно весь час стрімко рухатися, щоб бути успішним! Тому ми розширюємо сферу діяльності в агробізнесі! І 4 листопада 2016 року зареєстрували підприємство "АГРОСЕНС ТРЕЙД"! Робитиметься акцент на обсяги по заготівлі сільгосппродукції для переробки та експорту за межі України! Тобто, виходимо на міжнародний рівень! Це має привабити нових бізнес-партнерів та інвесторів. Ми ж європейці, тому мусимо бути присутні на європейському ринку та інших ринках світу. Генеральний дирентор "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник є засновником і "АГРОСЕНС ТРЕЙД". Це як дочірнє підприємство. До речі, свої рахунки "АГРОСЕНС ТРЕЙД" відкриває в "Райффайзен-Банк-Аваль", де Сергій Михайлович на відповідальних посадах успішно пропрацював 15 років. Набутий банківський досвід тепер допомагає йому розвивати власний бізнес.

Наш офіс знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Остафія Дашкевича, 20, офіс 202.

Tel: (050) 447-07-60

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завжди будемо раді співпраці!

З повагою, Генеральний директор компанії "Агросенс-Груп Сергій Михайлович Скрипник

 

2020  AGROSENS GROUP