background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Газетна презентація про книгу

В районній газеті "Вісник Городищини" № 44 на всю шпальту презентація нової книги Володимира Чоса "Городище - рідне місто". Грунтовна історико-краєзнавча праця побачила світ за сприяння Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". Як зазначив гендиректор Корпорації Сергій Скрипник: «Наше рідне Городище має багату і славну історію. Але довгий час безцінні відомості залишалися розпорошеними тільки по наукових фоліантах та архівних документах. Змінювалися покоління – і безжальний час незворотно стирав пам'ять про минуле. Тому дуже приємно, що тепер важлива інформація зібрана в одній книзі, систематизована і узагальнена. Ця книга є справжньою енциклопедією місцевого життя. На багато-багато років видання стане помічником педагогам, учням та усім зацікавленим історією рідного краю. Адже з подібних праць і складається велика і багатогранна, справжня і правдива історія України». 

Представляємо нову книгу!

Зустріч творців книги "Городище - рідне місто"! На фото автор - журналіст і краєзнавець Володимир Чос та спонсор і ідейний натхненник видання - генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник. Разом вони створили унікальну історико-краєзнавчу книгу, що охоплює місцеву історію від найдавнішого часу і до наших днів. Вже з'явилися перші схвальні рецензії в пресі та вдячні відгуки читачів. Відзначають, що книга читається легко, як захоплюючий історичний роман. А оскільки в роботі використані архівні документи, стародруки, краєзнавчі розвідки - це робить книгу і науково цінною. Хто бажає придбати книгу, то у Городищі звертайтеся до книжкового відділу універмагу, кіосків "Друк", у магазин "Едем" та до кредитної спілки "Кредит-Союз". 

Зустріч волонтерів в День міста

Отримали нові фотознімки із святкового заходу "Зустрінемося!", який в День міста Черкаси відбувся у кінотеатрі “Україна”. Це була зустріч волонтерів, які допомагають фронту та учасникам АТО. Були присутні чоловіки і жінки, молодь і люди старшого покоління, вольові, мужні, витривалі, об'єднанні єдиною ідеєю – допомогти українській армії  вистояти у боротьбі з агресором. Тут не стримували емоцій: обійми, посмішки, сльози… Їм було про, що поговорити, що згадати. Захід проведений за ініціативи громадських організацій “Волонтер Черкащини” і “Черкаський правозахисний центр” та за сприяння міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Як зазначив міський голова: "Хочу щиро подякувати волонтерам за їхню важливу роботу і нашим військовим за мужність і героїзм, які вони проявляють щодня, щохвилини, не шкодуючи власного життя. Дай Бог нашим хлопцям добра й здоров’я, а тим хто зараз на фронті – лишитися живими, прийти і все ж таки бачити своїх дітей, матерів, знайомих і насолоджуватися мирним блакитним небом”. За активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, вагомий внесок у надання гуманітарної допомоги Збройним Силам України, а також з нагоди Дня міста Черкаси Анатолій Бондаренко нагородив грамотами та пам'ятними подарунками зокрема і генерального директора ТОВ “Агросенс Груп” Сергія Скрипника та весь колектив корпорації. Такі зустрічі надихають на подальшу плідну працю. 

Детальніше: Зустріч волонтерів в День міста

Книга - подарунок до великого свята

Сьогодні особливо урочистий день. Нині ми відзначаємо День Святої Покрови, День Українського Козацтва, День захисника України! Сердечно вітаємо усіх, для кого особисте щастя неподільне з долею рідної країни, з долею рідного краю. Бажаємо міцного здоров'я, добробуту і затишку в родині, процвітання нашій державі! 

В такий світлий день приємно презентувати нову книгу відомого краєзнавця Володимира Чоса "Городище - рідне місто". Упродовж багатьох років автор записував цікаві спогади земляків-старожилів, вивчав унікальні історичні документи. Поступово назбирався такий об’єм інформації, з якого і сформувалася книга. Видання розповідає історію Городища від найдавніших часів до наших днів. Кожна сторінка подарує цікаві відкриття, розповість маловідомі факти. Більшість стародавніх фото друкуються вперше. Книга написана з вдячністю до минулого, з любов’ю до сьогодення і надією в майбутнє. 

Детальніше: Книга - подарунок до великого свята

Подяка міського голови Черкас

В рамках святкових заходів по відзначенню Дня міста Черкаси, Подяку міського голови Анатолія Бондаренка отримав Сергій Михайлович Скрипник та колектив ТОВ "Агросенс Груп". Так відзначені за активну громадську позицію та волонтерську діяльність, вагомий внесок у надання гуманітарної допомоги Збройним Силам України. Звичайно, така оцінка нашої професійної та громадської діяльності дуже приємна. Адже працюємо для людей, для рідного міста. Нагородження відбулося в рамках першої щорічної зустрічі волонтерів міста. Було живе спілкування, перегляд фільмів про волонтерський рух на Черкащині, захисників донецького аеропорту. Прозвучала ідея зняти та опублікувати історії про волонтерів кожного району, кожного міста Черкащини. Майбутнє покоління повинне знати своїх героїв!

 

2017  AGROSENS GROUP