background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Нагородили Патріаршою Благословенною Грамотою

У нас надзвичайно приємна подія! Генерального директора Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергія Скрипника нагороджено Благословенною Грамотою Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета! В документі вказано, що милістю Божою і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архієрей, Господь наш Ісус Христос, цією відзнакою вшановується Сергій Михайлович Скрипник за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом. Адже С.М. Скрипник упродовж тривалого часу надає посильну допомогу Церкві, сприяє діяльності волонтерів та воїнів АТО, бере участь в екологічних та освітніх програмах, допомагає дітям-сиротам, сприяє книговидавничій справі. До Благословенної Грамоти додається нагрудний знак-медаль у вигляді хреста.

Високу відзнаку 5 січня в приміщенні Черкаської єпархії С.М. Скрипнику вручив Митрополит Черкаський і Канівський Владика Іоан. Це був дуже зворушливий і урочистий момент.

Отримуючи нагороду, Сергій Скрипник сердечно подякував Патріарху, Митрополиту та священництву, і зазначив, що дякує Богові за можливість робити благочинність. Зазначив, що робить добрі справи за підтримки рідних та колег - колективу однодумців Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". 

Детальніше: Нагородили Патріаршою Благословенною Грамотою

На передову з вантажем добра і вдячності

На початку грудня збірний екіпаж Чигиринщини та Черкащини знову побував на передовій, а саме відвідав бійців 25-ї Дніпропетровської десантно-штурмової бригади в промзоні Авдіївка.

Цього разу у гості до військовослужбовців вирушили представники влади, священики, волонтери, приватні підприємці.

Приємним подарунком для бійців стали гостинці від небайдужих земляків, що виявили активність та патріотизм й передали військовикам продукти харчування, солодощі, теплі речі, ліки, інструменти...

Свою посильну допомогу захисникам України надав і колектив корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» (генеральний директор Сергій Скрипник).

До збору волонтерської допомоги долучилися учнівські колективи шкіл району.


- Хочу подякувати волонтерам та всім жителям Чигиринського району, які є небайдужими до ситуації, що склалася в країні. Наш обов'язок - допомагати, - зазначив член екіпажу волонтерів, заступник голови Чигиринської РДА Микола Турик.


Про цю важливу доброчинну акцію розповіла районна газета «Чигиринські вісті». 

 

 

Газетна презентація про книгу

В районній газеті "Вісник Городищини" № 44 на всю шпальту презентація нової книги Володимира Чоса "Городище - рідне місто". Грунтовна історико-краєзнавча праця побачила світ за сприяння Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". Як зазначив гендиректор Корпорації Сергій Скрипник: «Наше рідне Городище має багату і славну історію. Але довгий час безцінні відомості залишалися розпорошеними тільки по наукових фоліантах та архівних документах. Змінювалися покоління – і безжальний час незворотно стирав пам'ять про минуле. Тому дуже приємно, що тепер важлива інформація зібрана в одній книзі, систематизована і узагальнена. Ця книга є справжньою енциклопедією місцевого життя. На багато-багато років видання стане помічником педагогам, учням та усім зацікавленим історією рідного краю. Адже з подібних праць і складається велика і багатогранна, справжня і правдива історія України». 

Доброчинна акція з нагоди Дня Святого Миколая

Поспішайте творити добро! Цей заклик видатних гуманістів минулого як ніколи актуальний у наші дні. Адже волею долі та складних життєвих обставин дуже багато дітей нині залишаються без належної батьківської ласки і турботи. Тому поділитися з такими дітьми добротою свого серця – моральний обов’язок кожної успішної людини! Із нагоди Дня Святого Миколая корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» долучилася до акції, яку організовує священик Свято-Троїцького собору м. Черкаси Василь Паплик. Як представник Української Православної Церкви він готується з подарунками і сердечними вітаннями відвідати діток, які перебувають в Черкаському обласному притулку для неповнолітніх (м. Черкаси, вул. Чайковського, 40). Колектив корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» передав для діток соки в асортименті. Цю приємну місію виконали генеральний директор «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник та виконавчий директор корпорації Сергій Поліщук. Від щирого серця, щоб діти посмакували корисними напоями. Адже в День Святого Миколая кожна дитина чекає на смачний гостинчик!

Представляємо нову книгу!

Зустріч творців книги "Городище - рідне місто"! На фото автор - журналіст і краєзнавець Володимир Чос та спонсор і ідейний натхненник видання - генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник. Разом вони створили унікальну історико-краєзнавчу книгу, що охоплює місцеву історію від найдавнішого часу і до наших днів. Вже з'явилися перші схвальні рецензії в пресі та вдячні відгуки читачів. Відзначають, що книга читається легко, як захоплюючий історичний роман. А оскільки в роботі використані архівні документи, стародруки, краєзнавчі розвідки - це робить книгу і науково цінною. Хто бажає придбати книгу, то у Городищі звертайтеся до книжкового відділу універмагу, кіосків "Друк", у магазин "Едем" та до кредитної спілки "Кредит-Союз". 

2020  AGROSENS GROUP