background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Нагородили Патріаршою Благословенною Грамотою

У нас надзвичайно приємна подія! Генерального директора Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергія Скрипника нагороджено Благословенною Грамотою Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета! В документі вказано, що милістю Божою і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архієрей, Господь наш Ісус Христос, цією відзнакою вшановується Сергій Михайлович Скрипник за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом. Адже С.М. Скрипник упродовж тривалого часу надає посильну допомогу Церкві, сприяє діяльності волонтерів та воїнів АТО, бере участь в екологічних та освітніх програмах, допомагає дітям-сиротам, сприяє книговидавничій справі. До Благословенної Грамоти додається нагрудний знак-медаль у вигляді хреста.

Високу відзнаку 5 січня в приміщенні Черкаської єпархії С.М. Скрипнику вручив Митрополит Черкаський і Канівський Владика Іоан. Це був дуже зворушливий і урочистий момент.

Отримуючи нагороду, Сергій Скрипник сердечно подякував Патріарху, Митрополиту та священництву, і зазначив, що дякує Богові за можливість робити благочинність. Зазначив, що робить добрі справи за підтримки рідних та колег - колективу однодумців Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". 

2019  AGROSENS GROUP