background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Книга - подарунок до великого свята

Сьогодні особливо урочистий день. Нині ми відзначаємо День Святої Покрови, День Українського Козацтва, День захисника України! Сердечно вітаємо усіх, для кого особисте щастя неподільне з долею рідної країни, з долею рідного краю. Бажаємо міцного здоров'я, добробуту і затишку в родині, процвітання нашій державі! 

В такий світлий день приємно презентувати нову книгу відомого краєзнавця Володимира Чоса "Городище - рідне місто". Упродовж багатьох років автор записував цікаві спогади земляків-старожилів, вивчав унікальні історичні документи. Поступово назбирався такий об’єм інформації, з якого і сформувалася книга. Видання розповідає історію Городища від найдавніших часів до наших днів. Кожна сторінка подарує цікаві відкриття, розповість маловідомі факти. Більшість стародавніх фото друкуються вперше. Книга написана з вдячністю до минулого, з любов’ю до сьогодення і надією в майбутнє. 

Особливо приємно повідомити, що ініціатором та спонсором видання є генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник. У вступному слові до книги Сергій Михайлович зазначив: "Наше рідне Городище має багату і славну історію. Але довгий час безцінні відомості залишалися розпорошеними тільки по наукових фоліантах та архівних документах. Змінювалися покоління – і безжальний час незворотно стирав пам'ять про минуле. Тому дуже приємно, що тепер важлива інформація зібрана в одній книзі, систематизована і узагальнена. Ця книга є справжньою енциклопедією місцевого життя. На багато-багато років видання стане помічником педагогам, учням та усім зацікавленим історією рідного краю. Адже з подібних праць і складається велика і багатогранна, справжня і правдива історія України". 

Автор книги безмежно дякує усьому колективу корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" за підтримку краєзнавчого руху, бажає подальшого успішного розвитку! 

2018  AGROSENS GROUP