background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Із Днем Народження, друже! З ювілеєм!

У Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" сьогодні ювіляр!

Нині День Народження у менеджера з ризиків

Віктора Валерійовича Уханя!!!

Сердечно вітаємо нашого колегу!

Дякуємо за прекрасні людські та ділові якості!

Для успішної компанії найбільша цінність - це люди, які в ній працюють. Це той капітал, та сила і творча енергія, які ніколи не знецінюються, а набувають усе більшого значення!

Отож бажаємо міцного здоров'я, удачі в усіх справах! Спільними зусиллями зробимо усе можливе, щоб розвиток Корпорації дозволяв нам упевнено дивитися у майбутнє!

Із Днем Народження, друже! З ювілеєм!

А у нас корпоративне свято!

В аграрному бізнесі Черкащини свою важливу нішу займає корпорація «АГРОСЕНС ГРУП», засновником і генеральним директором якої є фаховий економіст та дипломований фінансист Сергій Михайлович Скрипник. Сьогодні корпорація відзначає свій День народження, адже була створена 24 грудня 2014 року. Корпорація займається розвитком вітчизняної аграрної галузі, робить усе можливе, щоб аграрії вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію найвищої якості, щоб українські споживачі купували вітчизняні продукти харчування, тому що вони найкращі. Корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» виготовляє борошно та макаронні вироби, наш новий перспективний напрямок - виробництво соєвої олії та супутніх продуктів. На кожну продукцію отримали свідоцтво міжнародної системи нумерації GS1. Звісно, чотири роки - це доволі скромний термін. Проте колектив «АГРОСЕНС ГРУП» докладає максимум сил, щоб корпорація знайшла своє власне місце під сонцем, утвердалася на ринку. З нашим Днем народження вітаємо наших колег, клієнтів та ділових партнерів! Разом ми робимо важливу справу!

Святковий корпоратив - нам 3 роки!

Сьогодні – День народження Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»! Адже саме 24 грудня 2014 року наш генеральний директор Сергій Скрипник офіційно зареєстрував бізнес-структуру. Отже, нам уже 3 роки! Промайнули вони швидко, як один день. Але озираючись на пройдений шлях, бачимо, що здійснено досить багато. Корпорація займається розвитком вітчизняної аграрної галузі, робить усе можливе, щоб сільгоспвиробники вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію тільки високої якості. Жителям області подобаються макаронні вироби та борошно під торгівельною маркою «АГРОСЕНС ГРУП». На кожну продукцію отримали авторитетне свідоцтво міжнародної системи нумерації GS1. Маємо свій магазин-склад на території Черкаської оптової бази облспоживспілки, тепер плануємо розширюватися. Порівняно за короткий час корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» знайшла своє місце в аграрному бізнесі, здобула хорошу репутацію.

Детальніше: Святковий корпоратив - нам 3 роки!

Замовили стильну уніформу

Для працівників "АГРОСЕНС ГРУП" замовили виготовлення фірмових жилеток. З лівого боку буде зображений логотип корпорації. Як відомо, уніформа – це вид одягу, який носять члени організації під час виконання службових обов'язків. Зазвичай форма призначена для армії та поліції, а також мають її працівники швидкої допомоги, охорони і т.д. Зобов'язані носити форму працівники багатьох банків, авіакомпаній, пошти, ресторанів, готелів, тренери в спортвних комплексах, рятувальники, організатори свят. Вчені дослідили дисциплінуючий фактор уніформи на життя компанії. Форма має важливий вплив на працівників, тому вона є резуьтатом спільної роботи бренду та іміджу компаній.

Щиро дякую, друзі-колеги!

Отримувати подарункки завжди приємно. Особливо, коли вони зроблені від душі, зі щирим серцем, не з обов'язку, а за покликанням. Тоді подарунок приносить радість, на довгі роки стає щасливим талісманом - оберегом, що захищає в різних життєвих ситуаціях. Варто лише подивитися на нього - і пригадуються приємні події та вірні друзі, з якими легше подолати будь-які труднощі. Тому щиро дякую колективу корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" за гарні подарунки до мого Дня народження! Ця картина дає відчуття єднання з природою, з Всесвітом! Це не просто пейзаж, а послання з глибоким філософським змістом. Тут і ріка життя, і дерево сили, і вершини майбутнього успіху! Тому подарунок зайняв почесне місце над моїм робочим столом. Колеги, які ж ви у мене неймовірні, талановиті та завзяті!

 

Завжди з повагою Сергій Скрипник, 

генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 

2019  AGROSENS GROUP