background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Замовили стильну уніформу

Для працівників "АГРОСЕНС ГРУП" замовили виготовлення фірмових жилеток. З лівого боку буде зображений логотип корпорації. Як відомо, уніформа – це вид одягу, який носять члени організації під час виконання службових обов'язків. Зазвичай форма призначена для армії та поліції, а також мають її працівники швидкої допомоги, охорони і т.д. Зобов'язані носити форму працівники багатьох банків, авіакомпаній, пошти, ресторанів, готелів, тренери в спортвних комплексах, рятувальники, організатори свят. Вчені дослідили дисциплінуючий фактор уніформи на життя компанії. Форма має важливий вплив на працівників, тому вона є резуьтатом спільної роботи бренду та іміджу компаній.

Святковий корпоратив - нам 3 роки!

Сьогодні – День народження Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»! Адже саме 24 грудня 2014 року наш генеральний директор Сергій Скрипник офіційно зареєстрував бізнес-структуру. Отже, нам уже 3 роки! Промайнули вони швидко, як один день. Але озираючись на пройдений шлях, бачимо, що здійснено досить багато. Корпорація займається розвитком вітчизняної аграрної галузі, робить усе можливе, щоб сільгоспвиробники вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію тільки високої якості. Жителям області подобаються макаронні вироби та борошно під торгівельною маркою «АГРОСЕНС ГРУП». На кожну продукцію отримали авторитетне свідоцтво міжнародної системи нумерації GS1. Маємо свій магазин-склад на території Черкаської оптової бази облспоживспілки, тепер плануємо розширюватися. Порівняно за короткий час корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» знайшла своє місце в аграрному бізнесі, здобула хорошу репутацію.

Детальніше: Святковий корпоратив - нам 3 роки!

Квітучий_колектив

Надзвичайно приємний мікроклімат панує в компанії "АГРОСЕНС ГРУП". А хороша атмосфера - це й запорука успішного розвитку бізнесу. Адже в офісі людина проводить значну частину свого життя. І коли на роботі усе дружно і доброзичливо - тоді сюди хочеться приходити і віддавати свої зусилля. З нагоди прекрасного свята весни генеральний директор "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник подарував квіти і сердечно привітав своїх чарівних колег: менеджера з операційної діяльності Галину Глушак, головного бухгалтера Валентину Гончаренко, продавця Анну Севастьянову. Представники усієї чоловічої частини колективу побажали прекрасним колежанкам міцного здоров'я, миру, удачі та Божого благословення. Приємно, коли серед трудових буднів випадає і душевне свято.

Щиро дякую, друзі-колеги!

Отримувати подарункки завжди приємно. Особливо, коли вони зроблені від душі, зі щирим серцем, не з обов'язку, а за покликанням. Тоді подарунок приносить радість, на довгі роки стає щасливим талісманом - оберегом, що захищає в різних життєвих ситуаціях. Варто лише подивитися на нього - і пригадуються приємні події та вірні друзі, з якими легше подолати будь-які труднощі. Тому щиро дякую колективу корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" за гарні подарунки до мого Дня народження! Ця картина дає відчуття єднання з природою, з Всесвітом! Це не просто пейзаж, а послання з глибоким філософським змістом. Тут і ріка життя, і дерево сили, і вершини майбутнього успіху! Тому подарунок зайняв почесне місце над моїм робочим столом. Колеги, які ж ви у мене неймовірні, талановиті та завзяті!

 

Завжди з повагою Сергій Скрипник, 

генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 

Перша річниця бізнесу

В компанії АГРОСЕНС ГРУП невеличке свято - 10 серпня виповнилася перша річниця ФОП Скрипник С.М. Символічно, що це відбулося якраз за два дні до Дня народження Сергія Михайловича. Ось так приємно подія за подією! Колектив відзначив корпоративне свято в боулінг-клубі м. Черкаси, Lusky Strike. Ми добре попрацювали, тож заслужили на відпочинок. Було дуже класно! Адже здоровий колектив уміє разом і наполегливо працювати, і весело відпочивати. А сьогодні вітаємо нашого генерального директора з Днем народження! Бажаємо усього найкращого - здоров'я, миру, достатку, удачі! Усе що Вам вдалося досягти - це лише фундамент. А головна праця і головні досягнення ще попереду!

2018  AGROSENS GROUP