background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Щиро дякую, друзі-колеги!

Отримувати подарункки завжди приємно. Особливо, коли вони зроблені від душі, зі щирим серцем, не з обов'язку, а за покликанням. Тоді подарунок приносить радість, на довгі роки стає щасливим талісманом - оберегом, що захищає в різних життєвих ситуаціях. Варто лише подивитися на нього - і пригадуються приємні події та вірні друзі, з якими легше подолати будь-які труднощі. Тому щиро дякую колективу корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" за гарні подарунки до мого Дня народження! Ця картина дає відчуття єднання з природою, з Всесвітом! Це не просто пейзаж, а послання з глибоким філософським змістом. Тут і ріка життя, і дерево сили, і вершини майбутнього успіху! Тому подарунок зайняв почесне місце над моїм робочим столом. Колеги, які ж ви у мене неймовірні, талановиті та завзяті!

 

Завжди з повагою Сергій Скрипник, 

генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 

Квітучий_колектив

Надзвичайно приємний мікроклімат панує в компанії "АГРОСЕНС ГРУП". А хороша атмосфера - це й запорука успішного розвитку бізнесу. Адже в офісі людина проводить значну частину свого життя. І коли на роботі усе дружно і доброзичливо - тоді сюди хочеться приходити і віддавати свої зусилля. З нагоди прекрасного свята весни генеральний директор "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник подарував квіти і сердечно привітав своїх чарівних колег: менеджера з операційної діяльності Галину Глушак, головного бухгалтера Валентину Гончаренко, продавця Анну Севастьянову. Представники усієї чоловічої частини колективу побажали прекрасним колежанкам міцного здоров'я, миру, удачі та Божого благословення. Приємно, коли серед трудових буднів випадає і душевне свято.

Перша річниця бізнесу

В компанії АГРОСЕНС ГРУП невеличке свято - 10 серпня виповнилася перша річниця ФОП Скрипник С.М. Символічно, що це відбулося якраз за два дні до Дня народження Сергія Михайловича. Ось так приємно подія за подією! Колектив відзначив корпоративне свято в боулінг-клубі м. Черкаси, Lusky Strike. Ми добре попрацювали, тож заслужили на відпочинок. Було дуже класно! Адже здоровий колектив уміє разом і наполегливо працювати, і весело відпочивати. А сьогодні вітаємо нашого генерального директора з Днем народження! Бажаємо усього найкращого - здоров'я, миру, достатку, удачі! Усе що Вам вдалося досягти - це лише фундамент. А головна праця і головні досягнення ще попереду!

2017  AGROSENS GROUP