background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Нам вже 5 років!

Нині у Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" маленький ювілей - нам 5 років!!! Здається ніби вчора планували бізнес-стратегію, реєстрували торгову марку - і ось тепер підводимо підсумки першої п'ятирічки своєї діяльності. Ці роки не пройшли марно. Люди дізналися про нас, ми краще пізнали людей. Набули унікального досвіду, якого не навчить навіть найпрестижніша бізнес-школа. Дізналися справжню ціну слова, ціну дружби, довіри... Агробізнес - це не розважальна прогулянка, а наполеглива, часом виснажлива праця. Дякуємо нашим колегам та діловим партнерам, які разом з нами пройшли цей нелегкий шлях! Аналізуємо пройдену дистанцію, робимо висновки - і наполегливо рухаємося уперед. До успіху, до перемоги! 

Із Днем Народження, друже! З ювілеєм!

У Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" сьогодні ювіляр!

Нині День Народження у менеджера з ризиків

Віктора Валерійовича Уханя!!!

Сердечно вітаємо нашого колегу!

Дякуємо за прекрасні людські та ділові якості!

Для успішної компанії найбільша цінність - це люди, які в ній працюють. Це той капітал, та сила і творча енергія, які ніколи не знецінюються, а набувають усе більшого значення!

Отож бажаємо міцного здоров'я, удачі в усіх справах! Спільними зусиллями зробимо усе можливе, щоб розвиток Корпорації дозволяв нам упевнено дивитися у майбутнє!

Із Днем Народження, друже! З ювілеєм!

Замовили стильну уніформу

Для працівників "АГРОСЕНС ГРУП" замовили виготовлення фірмових жилеток. З лівого боку буде зображений логотип корпорації. Як відомо, уніформа – це вид одягу, який носять члени організації під час виконання службових обов'язків. Зазвичай форма призначена для армії та поліції, а також мають її працівники швидкої допомоги, охорони і т.д. Зобов'язані носити форму працівники багатьох банків, авіакомпаній, пошти, ресторанів, готелів, тренери в спортвних комплексах, рятувальники, організатори свят. Вчені дослідили дисциплінуючий фактор уніформи на життя компанії. Форма має важливий вплив на працівників, тому вона є резуьтатом спільної роботи бренду та іміджу компаній.

А у нас корпоративне свято!

В аграрному бізнесі Черкащини свою важливу нішу займає корпорація «АГРОСЕНС ГРУП», засновником і генеральним директором якої є фаховий економіст та дипломований фінансист Сергій Михайлович Скрипник. Сьогодні корпорація відзначає свій День народження, адже була створена 24 грудня 2014 року. Корпорація займається розвитком вітчизняної аграрної галузі, робить усе можливе, щоб аграрії вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію найвищої якості, щоб українські споживачі купували вітчизняні продукти харчування, тому що вони найкращі. Корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» виготовляє борошно та макаронні вироби, наш новий перспективний напрямок - виробництво соєвої олії та супутніх продуктів. На кожну продукцію отримали свідоцтво міжнародної системи нумерації GS1. Звісно, чотири роки - це доволі скромний термін. Проте колектив «АГРОСЕНС ГРУП» докладає максимум сил, щоб корпорація знайшла своє власне місце під сонцем, утвердалася на ринку. З нашим Днем народження вітаємо наших колег, клієнтів та ділових партнерів! Разом ми робимо важливу справу!

Святковий корпоратив - нам 3 роки!

Сьогодні – День народження Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»! Адже саме 24 грудня 2014 року наш генеральний директор Сергій Скрипник офіційно зареєстрував бізнес-структуру. Отже, нам уже 3 роки! Промайнули вони швидко, як один день. Але озираючись на пройдений шлях, бачимо, що здійснено досить багато. Корпорація займається розвитком вітчизняної аграрної галузі, робить усе можливе, щоб сільгоспвиробники вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію тільки високої якості. Жителям області подобаються макаронні вироби та борошно під торгівельною маркою «АГРОСЕНС ГРУП». На кожну продукцію отримали авторитетне свідоцтво міжнародної системи нумерації GS1. Маємо свій магазин-склад на території Черкаської оптової бази облспоживспілки, тепер плануємо розширюватися. Порівняно за короткий час корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» знайшла своє місце в аграрному бізнесі, здобула хорошу репутацію.

Детальніше: Святковий корпоратив - нам 3 роки!

2020  AGROSENS GROUP