background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Кращий консультант!

Щоб бути успішниим, потрібно повсякчас підвищувати свій освітній рівень. "Вік живи - вік учися", - говорили наші предки. Тому різноманітні семінари та тренінги надзвичайно важливі для кожного серйозного бізнесмена. Відтак не оминає нагоди здобути нові знання генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник. В неділю 9 вересня співробітники Консультаційного Сервісу «Альтернатива life center» зібралися на семінар StartUp. Нехай за вікном лив перший осінній дощ, в готелі «Дніпро» панувала тепла атмосфера. Було приємно опинитися в затишному місці, де пропонувалися цікаві бізнес-ідеї та програми мотивації. Обговорювали проекти, які здатні приносити не тільки фінансовий дохід, а й моральне задоволення. Під час винагородження за активні зусилля, кращим консультантом визнали Сергія Скрипника. Напевно що у конкурентній боротьбі непросто буде утримати це звання, але доведеться постаратися! Після сильних вітрів залишаються стояти тільки сильні дуби, тільки під високим тиском утворюються алмази. Тому треба озброюватися новими знаннями і професійним досвідом та наполегливо рухатися уперед. І обов`язково слід любити свою справу. Ось таким і є секрет Успіху.

Партнери школи бізнесу

Усім відома біблійна притча про таланти (так колись називалася міра срібла). Вирушаючи у далеку дорогу багатий вельможа наділив сріблом своїх слуг. Коли повернувся, дізнався, що одні пустили срібло в справу і збагатилися, а інший побоявся ризикувати, тож просто закопав талант у землю, від чого не було користі ні йому, ні людям. Цій притчі вже більше двох тисяч років. Вона навчає не зупинятися на досягнутому, розвивати свої здібності. Ряд надзвичайно цікавих та корисних семінарів-тренінгів у школі бізнесу "PRO Life" пройшли засновник і генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник та його дружина Ольга Скрипник. Нещодавно вони отримала сертифікати, які засвідчують, що з 22 липня 2017 року вони є партнерами "PL-CLUB". Тобто, мають право проводити власні тренінги. Адже коли ми здобуваємо новий діловий досвід, то водночас отримуємо можливість поділитися знаннями з іншими. Усі ми - як коліщатка у годинниковому механізмі. Зачіпаючись і підштовхуючи один одного, ми рухаємо прогрес уперед. У подарунок отримали ручки Pаrker. Це ідеальна річ для підписання вигідних контрактів!

Школа бізнесу Pro Life

Навчатися ніколи не пізно. Більше того, навчатися завжди потрібно! Прагнення нових знань є однією з головних ознак успішної людини. Уміти накопичувати інформацію, систематизувати її та ефективно застосовувати - важливий інструмент досягнення успіху. Знання та практичний досвід, це той надійний капітал, який непідвладний жодній кризі чи інфляції. Тому генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник прагне постійно здобувати нові знання, своїм прикладом заохочує колектив. Вчора Сергій Михайлович отримав Сертифікат Школи бізнесу PRO LIFE, який засвідчує, що він у період 20.05.2017 року з успіхом пройшов базовий курс навчання по темі "Основи консультування з фінансового планування, інвестування та соціального захисту людини". Вдячність керівнику Школи бізнесу Олегу Хмарському за цікаву і потрібну справу! 

Здобуто кубок переможця!

Бізнес - це система, яка постійно розвивається. Адже змінюється кон'юнктура ринку, удосконалюється законодавство і правові відносини. Тому бізнесу весь час потрібно навчатися! Тільки здобуваючи нові знання можна досягти успіху та розвивати його, що є ще більш важливим. Тому надзвичайно важливу роботу здійснює Школа бізнесу "PRO LIFE". Під час змістовних тренінгів надають багато цінної інформації, допомагають учасникам семінарів розкрити свій діловий потенціал.

Детальніше: Здобуто кубок переможця!

2020  AGROSENS GROUP