background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Лицар Вітчизни. Церемонія нагородження

28 лютого 2019 року у Державній резиденції Президента України відбулося урочисте нагородження переможців програми «Лідери XXI століття». Почесне звання «Лицар Вітчизни», орден «Золотий хрест честі і звитяги», іменну зброю (оригінальну лицарську шаблю) та нагрудний знак «Лицарський Легіон України» удостоєний і Генеральний директор Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник з Черкас. Цю почесну відзнаку присвоюють за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави. Церемонію нагородження можна подивитися на відео: https://www.youtube.com/watch?v=Pmi7mP6U-7Y&feature=youtu.be

Інформаційний ролик про діяльність Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП"

Інформаційний ролик

про діяльність Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП"

https://www.youtube.com/watch?v=rsLJlQJ5XRY&feature=youtu.be

Сергій Скрипник: Все у ваших руках!

Виступ генерального директора корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергія Скрипника на Фестивалі стипендіальних перспектив "Від свідомої освіти до свідомого житття". Черкаська обласна філармонія 28 травня 2017 року. 

https://youtu.be/Q3QM0PHkoK0

Старий рік минає!

Одна з найвідоміших колядок у музичній скарбничці українського народу - пісня "Старий рік минає, новий наступає!" Навіть знамениті музиканти і співаки включають цей твір до своїх репертуарів у сучасній обробці. 

На цьому святковому відео легендарна колядка у виконанні двох кумів, двох друзів - Сергія Скрипника і Олександра Спрягайла. Пісня виконується вперше! Без попередніх репетицій, проте від душі. 

Відео на Ютюбі: https://www.youtube.com/watch?v=LjwT8zQAB4U

Черкаси з висоти пташиного польоту

Черкаси - красиве місто в центрі України на березі Дніпра. Місто відоме з XIII століття і за час свого існування відіграло певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування Козаччини, жителі міста брали безпосередню участь в Хмельниччині та Коліївщині. Нині Черкаси - обласний центр. Зростання міста, після отримання статусу центру області, призвело до перетворення його у великий промисловий центр та головний культурний осередок цілого регіону. Перегляньте це коротке відео! Переконайтеся, які прекрасні Черкаси із висоти пташиного польоту:

https://www.youtube.com/watch?v=J3iI-cN0PrU

2020  AGROSENS GROUP