background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Ми на сайті "ПроЧерк"!

Популярний і авторитетний сайт "Прочерк" сьогодні опублікував інформацію про нагородження генерального директора Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергія Скрипника почесною відзнакою «Лицар Вітчизни».

Інші сайти теж почали поширювати новину, адже це справді цікаві події.

Нам дуже приємна така медійна увага! Дякуємо за підтримку!

http://procherk.info/news/7-cherkassy/70541-gorodischanin-udostoenij-visokogo-litsarskogo-zvannja

 

Сергій Скрипник удостоєний високого лицарського звання

Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Генеральний директор Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Михайлович СКРИПНИК удостоєний Почесного звання «Лицар Вітчизни»! Разом з відповідним іменним дипломом, йому було вручено орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» та почесна іменна зброя – оригінальна лицарська шабля, а також нагрудний знак Лицарського Легіону України.

Детальніше: Сергій Скрипник удостоєний високого лицарського звання

Розвиваємо переробку сої

Розвиток переробної галузі надзвичайно важливий аспект аграрного бізнесу. Мало просто виростити урожай, його потрібно ще й якісно переробити на готову продукцію. Розвиток переробної галузі дозволить країні позбутися статусу сировинної бази та дозволить стати рівноцінним партнером на європейському ринку.

Свою частку в утвердженні України як сильної аграрної держави робить і корпорація "АГРОСЕНС ГРУП".

Близько місяця тому відкрили у Городищі підприємство з переробки сої. Початок доброї справи благословив священик. Тепер виготовляємо і продаємо соєву олію вищого гатунку, також реалізуємо жмих і макуху.

Запрошуємо до співпраці фермерів та всіх зацікавлених осіб! Тел. 067-464-70-40 (Володимир Романович – директор по виробництву корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»).

Звання "Лицар Вітчизни"

Приємно отримувати хороші новини! На адресу Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" надійшов лист з високою оцінкою роботи генерального директора:

Шановний Сергію Михайловичу!

Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Ви удостоєні Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» з посвідченням, іменного диплома, почесної іменної зброї - оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака Лицарського Легіону України.

Ви удостоєні нагороди за високу національну гідність, визнання, благодійну діяльність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну високопрофссійну працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України та ефективне управління підприємством.

Продукти із сої на PROM.UA

Переробка сої - один з напрямків діяльності корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". Соя - цінна харчова та кормова культура. Переробка сої ведеться на власних виробничих потужностях.
Придбати соєву олію, а також соєву макуху та жмих можна, зокрема, через сайт prom.ua. На популярному в Інтернеті торгівельному майданчику представлені всі товари ООО "АГРОСЕНС ГРУП". Вказані актуальні ціни та контакти.
https://prom.ua/c3037393-agrosens-grup.html

2020  AGROSENS GROUP