background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Звання "Лицар Вітчизни"

Приємно отримувати хороші новини! На адресу Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" надійшов лист з високою оцінкою роботи генерального директора:

Шановний Сергію Михайловичу!

Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Ви удостоєні Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» з посвідченням, іменного диплома, почесної іменної зброї - оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака Лицарського Легіону України.

Ви удостоєні нагороди за високу національну гідність, визнання, благодійну діяльність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну високопрофссійну працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України та ефективне управління підприємством.

Розвиваємо переробку сої

Розвиток переробної галузі надзвичайно важливий аспект аграрного бізнесу. Мало просто виростити урожай, його потрібно ще й якісно переробити на готову продукцію. Розвиток переробної галузі дозволить країні позбутися статусу сировинної бази та дозволить стати рівноцінним партнером на європейському ринку.

Свою частку в утвердженні України як сильної аграрної держави робить і корпорація "АГРОСЕНС ГРУП".

Близько місяця тому відкрили у Городищі підприємство з переробки сої. Початок доброї справи благословив священик. Тепер виготовляємо і продаємо соєву олію вищого гатунку, також реалізуємо жмих і макуху.

Запрошуємо до співпраці фермерів та всіх зацікавлених осіб! Тел. 067-464-70-40 (Володимир Романович – директор по виробництву корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»).

Експертний висновок продукції з сої

Одним із напрямків діяльності корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" є переробка сої. Виготовляємо соєву олію та соєву макуху.

Макуха - прекрасний харчовий продукт для свійських тварин.

А соєва олія у світовому виробництві рослинних олій узагалі займає провідне місце. Її застосовують у рафінованому вигляді в їжу. Соєва олія широко використовується в харчовій промисловості - з неї виготовляють масу різних харчових продуктів. Висока температура початку димоутворення соєвої олії дозволяє використовувати її не тільки для салатів, а і для смаження.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів перевірила нашу осію і макуху, з 8 по 16 жовтня проводила фізико-хімічні випробування. За всіма показниками наша продукція відповідає усім необхідним стандартам. Це засвідчує Експертний висновок № 002966 п/18, виданий 16 жовтня 2018 року.

 

Детальніше: Експертний висновок продукції з сої

Продукти із сої на PROM.UA

Переробка сої - один з напрямків діяльності корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". Соя - цінна харчова та кормова культура. Переробка сої ведеться на власних виробничих потужностях.
Придбати соєву олію, а також соєву макуху та жмих можна, зокрема, через сайт prom.ua. На популярному в Інтернеті торгівельному майданчику представлені всі товари ООО "АГРОСЕНС ГРУП". Вказані актуальні ціни та контакти.
https://prom.ua/c3037393-agrosens-grup.html

Свідоцтво на товарний знак

Корпораці "АГРОСЕНС ГРУП" отримала Свідоцтво на знак для товарів і послуг. Документ має номер 247632, його підписав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І. Тітарчук.

Наш товарний знак зареєстровано у Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 25 вересня 2018 року.

Отримання Свідоцтва - важлива подія у плані розвитку цивілізованого бізнесу, одним з важливих аспектів якого є захист власного товарного знаку. А продукція Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" (зокрема макаронні вироби) має індекс міжнародної класифікації товарів і послуг.

2019  AGROSENS GROUP