background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Подяка від кафедри природничих наук

Навесні корпорація "АГРОСЕНС ГРУП" посильно підтримала студентів-біологів, які працювали в заповіднику "Холодний Яр", захищали прекрасні первоцвіти. Допомогли чим змогли - надали природоохоронним групам продукти харчування. Робити це було дуже приємно, адже екологічна складова повинна бути обов'язковою ознакою ментальності сучасної людини. А нещодавно генеральний директор корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергій Скрипник був зпрошений до Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького, де йому урочисто вручили Подяку. Зазначено, що це вдячність "за участь у акції "Первоцвіт-2017", активну громадську позицію та вклад у природоохоронну діяльність". Підкреслюється: "Ваша підтримка волонтерських заходів з охорони ранньовесняних ефемероїдів дуже важлива для збереження біологічного різноманіття у Черкаській області та можливості насолоджуватися красою природи нинішнім і прийдешнім поколінням!" Тож маємо надію на подальшу співпрацю у царині охорони природи та збалансованого розвитку Черкащини! 

Детальніше: Подяка від кафедри природничих наук

Фестиваль стипендіальних перспектив - від свідомої освіти до свідомого життя!

Підтримка молоді – це внесок у майбутнє. Тому генеральний директор корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник узяв участь у «Фестивалі стипендіальних перспектив» – важливому освітньому заході, який 28 травня проходив в приміщенні Черкаської обласної філармонії. У своєму вітальному слові Сергій Михайлович зазначив, що молодь – це майбутнє України. Тому треба сміливо ставити перед собою високу мету і наполегливою працею йти до успіху. Адже якими б складними не здавалися труднощі, світова мудрість полягає в тому, що усе у наших руках! На фестивалі відзначили подяками та подарунками школярів-переможців предметних олімпіад, учасників конкурсу МАН обласного та всеукраїнського рівня, а також їхніх викладачів. Крім того, талановитих учнів нагородили стипендіями вищих навчальних закладів Європи, Канади та США. Свої подарунки вручили й українські спонсори. Вручали нагороди міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, радник міського голови з питань розвитку інноваційних проектів Світлана Трофімова і гендиректор корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник. Організаторами фестивалю виступили ГО «Свідома освіта», агентство ICEA, департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Цей фестиваль став унікальною подією в житті міста. ВІДЕО

ТОВ "НІБУЛОН"

Серед наших надійних партнерів - Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН". Це один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів. Заснована в 1991 році, засновник і беззмінний генеральний директор Герой України Олексій ВадатурськийПідприємство охоплює 43 філії в 12 областях України. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів та вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн т на рік. Компанія збудувала 22 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів. Один з них працює у с. Вітове, Чигиринський району (на фото).

Успішний травень

Для сім'ї Скрипників травень місяць видався багатим на визначні події та досягнення! У генерального директора Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергія Скрипника дуже здібні і талановиті діти. Зокрема, донька Єленка, яка навчається у 10-А класі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17, здобула ряд важливих учнівських перемог.

 

Вона зайняла третє місце у міському етапі всеукраїнської олімпіади з правознавства, друге місце у міському етапі всеукраїнської олімпіади з англійської мови, стала переможцем конкурсу "Зірковий Олімп" за особливі досягнення у шкільному житті 2016-2017 навчального року. Про це має відповідні дипломи.

 

Отримала нагороди і на фестивалі стипендіальних перспектив "Від свідомої освіти до свідомого життя!"

 

А шкільні досягнення, як відомо, запорука успішності і в подальшому житті. А щасливі та успішні діти - найважливіша нагорода для батьків!

 

Вітання з Порцеляновим весіллям!

20 років тому на весільний рушник стали двоє молодих і неймовірно красивих людей. І от сьогодні прекрасна пара Сергія і Ольги Скрипників відзначає своє Порцелянове весілля - 20 років подружнього життя! Ми сердечно вітаємо родину нашого генерального директора з такою видатною подією! Щиро бажаємо і надалі йти по життю так само в любові і злагоді! Для багатьох ви є зразком для наслідування. Адже свої світлі почуття не тільки зберегли, а й примножили. Бо справжнє кохання - як дороге вино, що з роками тільки зростає у ціні, як шедевр мистецтва, який непідвладний плинності часу! І сьоогодні ви ще прекрасніші, ніж 20 років тому! За цей час створили справжню міцну родину, виростили двох чудових дітей - доньку Єленку і сина Ромчика, здобули заслужений авторитет на роботі серед колегі. Правду кажуть, що краса жінки свідчить про любов і турботу чоловіка, а успіх мужчини - це заслуга коханої дружини. Знаємо, що душевного тепла вам вистачить ще на багато-багато років, адже ви розгадали найбільшу таємницю життя - вивели свою власну формулу кохання і сімейного щастя. Здоров'я, миру вам і блгополуччя! Ви найкращі! 

З повагою і найліпшими побажаннями колектив Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 

2017  AGROSENS GROUP