background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Розвиваємо переробку сої

Розвиток переробної галузі надзвичайно важливий аспект аграрного бізнесу. Мало просто виростити урожай, його потрібно ще й якісно переробити на готову продукцію. Розвиток переробної галузі дозволить країні позбутися статусу сировинної бази та дозволить стати рівноцінним партнером на європейському ринку.

Свою частку в утвердженні України як сильної аграрної держави робить і корпорація "АГРОСЕНС ГРУП".

Близько місяця тому відкрили у Городищі підприємство з переробки сої. Початок доброї справи благословив священик. Тепер виготовляємо і продаємо соєву олію вищого гатунку, також реалізуємо жмих і макуху.

Запрошуємо до співпраці фермерів та всіх зацікавлених осіб! Тел. 067-464-70-40 (Володимир Романович – директор по виробництву корпорації «АГРОСЕНС ГРУП»).

Продукти із сої на PROM.UA

Переробка сої - один з напрямків діяльності корпорації "АГРОСЕНС ГРУП". Соя - цінна харчова та кормова культура. Переробка сої ведеться на власних виробничих потужностях.
Придбати соєву олію, а також соєву макуху та жмих можна, зокрема, через сайт prom.ua. На популярному в Інтернеті торгівельному майданчику представлені всі товари ООО "АГРОСЕНС ГРУП". Вказані актуальні ціни та контакти.
https://prom.ua/c3037393-agrosens-grup.html

Свідоцтво на товарний знак

Корпораці "АГРОСЕНС ГРУП" отримала Свідоцтво на знак для товарів і послуг. Документ має номер 247632, його підписав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І. Тітарчук.

Наш товарний знак зареєстровано у Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 25 вересня 2018 року.

Отримання Свідоцтва - важлива подія у плані розвитку цивілізованого бізнесу, одним з важливих аспектів якого є захист власного товарного знаку. А продукція Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" (зокрема макаронні вироби) має індекс міжнародної класифікації товарів і послуг.

Експертний висновок продукції з сої

Одним із напрямків діяльності корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" є переробка сої. Виготовляємо соєву олію та соєву макуху.

Макуха - прекрасний харчовий продукт для свійських тварин.

А соєва олія у світовому виробництві рослинних олій узагалі займає провідне місце. Її застосовують у рафінованому вигляді в їжу. Соєва олія широко використовується в харчовій промисловості - з неї виготовляють масу різних харчових продуктів. Висока температура початку димоутворення соєвої олії дозволяє використовувати її не тільки для салатів, а і для смаження.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів перевірила нашу осію і макуху, з 8 по 16 жовтня проводила фізико-хімічні випробування. За всіма показниками наша продукція відповідає усім необхідним стандартам. Це засвідчує Експертний висновок № 002966 п/18, виданий 16 жовтня 2018 року.

 

Детальніше: Експертний висновок продукції з сої

ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП» визнана «Компанією Року 2017»

Завжди потрібно наполегливо працювати, упевнено рухатися до своєї мети. А визнання колись обов’язково прийде! Як мовиться, нагорода знайде своїх героїв. Для ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП» було приємно 20 вересня отримати офіційний лист від організаційної комісії «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (м. Київ). Директора Сергія Михайловича Скрипника повідомили, що за результатами оцінки фінансової стабільності та інвестиційної привабливості підприємств Черкаської області ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП» віднесено до числа надійних компаній! В документі зазначено: «На основі експертного аналізу галузі, та з урахуванням показників підприємства, ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП» увійшло до числа кращих компаній на Черкащині. За підсумками проведеної аналітики компанію внесено до Реєстру надійності та інвестиційної привабливості під номером 15 у відповідній категорії… З урахуванням показників підприємства та аналізу галузі в цілому, компанія являється перспективною для співробітництва та інвестування…

Право отримання нагороди надається виключно кращим компаніям галузі та затверджується Аналітичним центром України, Комітетом економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компанією «International business community».

Детальніше: ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП» визнана «Компанією Року 2017»

2018  AGROSENS GROUP