background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Для покупців - подарунки!

Ми шануємо кожного свого покупця, кожного клієнта! Тому з нагоди прийдешніх новорічних свят запровадили приємні заохочення. Кожен хто придбає у нас продуктів на суму від 300 грн, отримає подарунок - привабливу чашку та ручку з логотипом "АГРОСЕНС ГРУП". Отже, скуповуватися у нас не тільки вигідно, а й приємно!

На фото - вручаємо перші подарунки радісним покупцям. Тож запрошуємо жителів Черкас та всієї області зробіити передсвяткові продовольчі закупки саме у нас!

Чекаємо роздрібних та гуртових покупців у нашому магазині-складі №13, що знаходиться на території оптової бази облспоживспілки (м. Черкаси, вул. Смілянська, 159). Телефони для довідок: 507-577, 067-823-30-18 і 067-823-30-19. Для Вас ми працюємо без вихідних!

 

Провели смачну презентацію

Компанія «АГРОСЕНС ГРУП» проводить свою діяльність таким чином, щоб бути ближчими до людей. Тому стають регулярними своєрідні «ходіння в народ», коли представники компанії самостійно, або разом з діловими партнерами, розповідають потенційним клієнтам про свої товари і послуги. І це не просто піар чи маркетинговий хід! Це принципова політика компанії – бути з людьми, вивчати побажання покупців, чесно розповідати їм про переваги пропонованої продукції. Вважають, що такі зустрічі налаштовують людей на позитив, дарують хороший настрій.

Детальніше: Провели смачну презентацію

2020  AGROSENS GROUP