background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

Провели смачну презентацію

Компанія «АГРОСЕНС ГРУП» проводить свою діяльність таким чином, щоб бути ближчими до людей. Тому стають регулярними своєрідні «ходіння в народ», коли представники компанії самостійно, або разом з діловими партнерами, розповідають потенційним клієнтам про свої товари і послуги. І це не просто піар чи маркетинговий хід! Це принципова політика компанії – бути з людьми, вивчати побажання покупців, чесно розповідати їм про переваги пропонованої продукції. Вважають, що такі зустрічі налаштовують людей на позитив, дарують хороший настрій.

Ось і 27 липня біля 13-го складу Черкаської бази облспоживспілки відбулася дегустація продукції відомої торгівельної марки «Кухар Рішельє». Рекламну кампанію провели молоді і симпатичні працівники Інтернаціональної Групи Вин № 1, які й представляють «Кухар Рішельє» в Черкасах. На столику були привабливо виставлені справді якісні продукти: соняшникова олія, майонези, гірчиця, кетчупи, соуси, оцет, макаронні вироби та солодощі. Усіх відвідувачів оптової бази припрошували скуштувати продукцію, щоб особисто пересвідчитися у високих смакових якостях. Подібні заходи набагато дієвіші навіть за телевізійну рекламу. Адже там люди змушені вірити чужим словам, а тут – своїм власним відчуттям! Тож могли відразу і придбати усе, що сподобалося.

День був вдалим і для продавців, і для покупців. Живе спілкування усім подарувало заряд бадьорості, усвідомлення того, що напрямок роботи обраний правильно. Віриться, що відвідувачі дегустації стануть постійними покупцями. Як зазначив генеральний директор «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Скрипник, партнерські стосунки із потенційними покупцями стають запорукою довготривалих бізнесових перспектив, що значно важливіше за швидкі фінансові прибутки.

Тож не баріться! Завітайте до складів-магазинів АГРОСЕНС ГРУП» №30-А і №13, що знаходяться на території оптової бази Черкаської облспоживспілки. Тут будуть також раді бачити отпових покупців! Працюють без вихідних! Телефони для довідок: 067-823-30-18, 067-823-30-19.

2019  AGROSENS GROUP