background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

День Архангела Михаїла

Православна церква 21 листопада відзначає Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, який в народі називають просто – Михайлів день. Дата святкування вибрана невипадково. Сам листопад є дев’ятим місяцем, якщо вести відлік від березня, коли в давнину починався новий рік. Відповідно до християнського богослов’я, існує дев’ять ангельських чинів. А восьмий день місяця – вказівка на майбутній Собор всіх сил небесних, який відбудеться в день Страшного Суду. Церковні служителі називали Страшний Суд “днем восьмим”. Вірування Церкви говорять про те, що Архангел Михаїл був учасником багатьох старозавітних подій.
 

Все про монети - в мобільному додатку

Національний банк запустив мобільний додаток під назвою «Монети України». Воно надасть користувачам доступ до повного довідника випущених в обіг монет. Новий додаток обладнано пошуковою системою, яка дозволяє переглядати опис і зображення монет, а також дає можливість оперативно відслідковувати залишки тематичних та ювілейних монет. Програма вже є для безкоштовного завантаження. Примітно, що в майбутньому НБУ планує створення онлайн-магазин для продажу монет. Додаток цікаво тим, що в ньому відбиваються повні та актуальні дані про монету відразу після її випуску без необхідності в оновленні версії програми. На офіційному сайті НБУ вже представлений зразок мобільного додатка.

Вітання перевізнику!

Сьогодні День народження у нашого перевізника - Павла Романовича Білявського! Він фізична особа підприємець, живе в селі Дирдин Городищенського району. Це дуже хороша людина, справжній ас автомобільних доріг! Своїм красенем-великоваговиком VOLVO він завжди доставить вантаж швидко і якісно у будь-яке місце країни. А ефективна логістика - це запорука успіху сучасного бізнесу. Ми та наші ділові партнери неодноразово переконалися, якщо коли за справу береться Павло Білявський - значить результат буде добрим. Тож ми безмежно вдячні Павлу Романовичу і сердечно вітаємо з Днем народження! 

Скільки ти життя провів
За кермом машини?
Ти – орел між водіїв,
Сокіл - як людина!
Хай же твій автомобіль
Вправно тобі служить!
Не реве і терпить біль,
А радує й не тужить!

Бажаємо щастя і радості!

З повагою колектив Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 

Черкащина виробляє вдвічі більше сільгосппродукції на одного жителя, ніж у середньому в Україні

За обсягом валової продукції Черкащина займає шосте місце серед регіонів України і виробляє 5% загальнодержавного обсягу. На одного жителя області виробляється валової продукції сільського господарства майже вдвічі більше, ніж в середньому по Україні, повідомляють у Головному управлінні статистики Черкаської області. За цим показником Черкащина посідає четверте місце серед регіонів України, після Вінницької, Кіровоградської та Херсонської областей. Сільськогосподарськими товаровиробниками області станом на 1 листопада п.р. вироблено 2,4 млн.тонн зерна, що на 28% менше обсягу 1 листопада 2016 року. Це обумовлене зниженням урожайності на 13,6 ц, яка становить 45,3 ц з 1 га. Проте, слід відмітити, що аграрні підприємства Христинівського та Канівського районів одержали по 61,4 і 60,8 ц зерна з 1 га.

Детальніше...

З Днем працівників сільського господарства України!

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їз пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив український народ родючими землями, прекрасним кліматом. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства. У ці дні аграрії відзначають своє професійне свято - День працівників сільського господарства України. Весь колектив Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" сердечно вітає своїх надійних ділових партнерів та усіх аграріїв Черкащини! Вирощуючи сільгосппродукцію, розвиваючи переробну галузь, Ви здійснюєте надзвичайно важливу справу - зміцнюєте продовольчу безпеку нашої держави! Тому низький Вам за це уклін! Поваги, здоров’я, миру і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, шановні наші земляки! 
З повагою Сергій СКРИПНИК
генеральний директор Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" 
2017  AGROSENS GROUP