background
logotype
ВІРИМО В СЕБЕ! ВІРИМО В УКРАЇНУ!

Агроконтроль

image1 image2 image3 image4 image5

Заступник міністра АПК відвідав Черкаси

17 жовтня Черкащину відвідав заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета. Зокрема, він ознайомився з виробничими потужностями лідера ринку засобів захисту рослин та міндобрив ГК UKRAVIT, що розташовані в м. Черкаси. Побувавши на виробництві та лабораторіях Інституту здоров'я рослин, урядовець заявив, що неабияк вражений рівнем виробництва та прогресу в галузі наукових досліджень, які забезпечують українські виробники.

Детальніше...

Зросла кількість зерновозів

З моменту проведення дерегуляції вагонної складової тарифів взимку 2018 року, бізнес вже поповнив свій парк сумарно на 1800 вагонів-зернозів, оскільки їх стало вигідно будувати. "Укрзалізницею" створено такі умови, коли бізнесу вигідно інвестувати в рухомий склад. Сьогодні він становить 9273 зерновозів, тоді як парк "Укрзалізниці" налічує 11 636 зерновозів. У результаті дерегуляції вагонної складової тарифу вдалося вивести з тіні, з неоподатковуваного обороту, понад 3 млрд грн. За дев'ять місяців нинішнього року залізниця транспортувала 23,6 млн тонн зернових, в тому числі на експорт відправлено 18,6 млн тонн. Торік "Укрзалізниця" перевезла 36,9 млн тонн зернових вантажів, з яких на експорт - 31,2 млн тонн.

Всесвітній день продовольства

Всесвітній день продовольства відзначається 16 жовтня. Цю дату у 1979 році встановила Конференція Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН. Тоді вперше країни світу офіційно проголосили одним з найважливіших завдань викорінення голоду на планеті і створення умов для сталого розвитку сільського господарства, яке було б в змозі прогодувати населення Землі. Встановлено, що голод і недоїдання підривають генофонд цілих континентів. Всесвітній день продовольства дає привід задуматися над тим, що зроблено, і що ще належить зробити для вирішення глобального завдання - позбавити людство від голоду.

Із святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки! Сердечно вітаю вас з сьогоднішнім величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням. Нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері. Саме тому хочу побажати усім нам єдності, добра, благополуччя. Козацького здоров´я, щастя, незламної віри в Україну та її народ, віри усім, надії та любові!

З повагою Сергій Скрипник

Виробництво соєвої олії в Україні стало рекордним

У поточному сезоні виробництво соєвї олії залишилося на рекордному рівні та склало 197,1 тис тонн проти 159,2 тис тонн роком раніше (+ 23,8%). У серпні виробництво соєвої олії великими і середніми підприємствами України склало 8,9 тис тонн, що на 32% менше в порівнянні з минулим місяцем і на 10% щодо серпня минулого року. Крім того, серпневий показник став мінімальним за останні чотири сезони, внаслідок значно скоротилися запасів сировини. Станом на 1 вересня 2018 року переробні підприємства знизили запаси соєвих бобів на 33,4% до 67,1 тис тонн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (100,7 тис тонн). З огляду на ситуацію, що склалася на ринку сої та готовність багатьох переробників працювати з цією сировиною, новий 2018/19 сезон у виробництві соєвої олії підніме планку на новий рівень, вважають експерти.

2018  AGROSENS GROUP